شرایط نمایندگی شرکت طرح اندیشان تولید

 

مجتمع طرح اندیشان تولید با سابقه ای بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تولید نرم افزار، هم اکنون یکی از شرکت های موفق در این عرصه به شمار می آید. با توجه به تنوع و گستردگی محصولات نرم افزاری گروه طلای نرم در زمینه های (مالی ، مدیریتی، اداری و صنعتی) ، همچنین استقبال شرکت ها و سازمان های تجاری سراسر کشور از این محصولات ، شرکت در صدد اعطای نمایندگی فروش محصولات نرم افزاری خود برآمده است.از این رو، از تمامی شرکت ها، مؤسسات و شخصیت های حقیقی و حقوقی که توانایی های لازم را در خود دیده و خود را حائز شرایط اخذ نمایندگی می دانند دعوت به همکاری شده است.

قرارداد شامل مجموعه قوانین و شرایط اعطای نمایندگی می باشد که با متقاضیان در همه شهرهای کشور منعقد می گردد و طرفین ملزوم به رعایت آن هستند.

خواهشمند است تمامی مفاد این قرارداد را به دقت مطالعه قرار داده و در مورد هر یک از مواد آن تامل فرمائید و چنانچه آن را پذیرفته اید درخواست خود را ارائه و پیگیری نمائید. در این قرارداد سعی شده است تا توجه بیشتری به نمایندگان محترم شود تا حدی که نمایندگان ارجمند نیز، اخذ نمایندگی این شرکت را بهترین فرصت شغلی موجود برای علاقمندان به تجارت نرم افزار بدانند.


نمایندگی

تعریف نمایندگی: نمایندگی به شرکتی اطلاق می گردد که مراحل بازاریابی، فروش، آموزش، نصب، راه اندازی و پشتیبانی نرم افزارهای گروه طلای نرم را خود برعهده گیرد.


زمینه ی مورد همکاری:

نمایندگی بازاریابی، فروش، آموزش، نصب و راه اندازی نرم افزارهای گروه طلای نرم و ارائه پشتیبانی به مشتریان


شرایط عمومی

ماده 1 : نمایندگان می توانند اشخاص حقیقی (شامل : مراکز پخش محصولات فرهنگی ، سی دی فروش ها و ... ) و اشخاص حقوقی ( شامل : شرکت های نرم افزاری، سخت افزاری، شبکه، IT، دفاتر ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی، دفاتر خدماتی و مدیریتی، آموزشگاه های فنی و حرفه ای و ... ) با تخصص های مرتبط و با حداقل یک سال سابقه فعالیت باشند.

نماینده باید دارای آشنائی نسبی در زمینهای ذیل باشد:

  آشنائی نسبی با شبکه ، سخت افزار، نرم افزار

*  آشنائی نسبی با تبلیغات، فروش و توان فنی به منظور نصب، راه اندازی و پشتیبانی نرم افزارها

*  آشنائی نسبی با محدوده تحت پوشش نمایندگی از نظر آموزشی، تجاری و فرهنگی

*  آشنائی نسبی با شرکت ها، سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی

ماده 2  :  نماینده باید داری توانمندی های زیر باشند: 

*  اجرای برنامه های تبلیغاتی و بازاریابی های مختلف به منظور جذب و افزایش مشتریان بالقوه

*  خدمات رسانی و پشتیبانی منظم مشترکین کمتر از 24 ساعت پس از درخواست

*  توان ارائه آموزش حضوری افراد معرفی شده توسط مشترک پس از انعقاد قرارداد کتبی

*  توان ارائه خدمات و آموزش تلفنی یا آنلاین در طول ساعات اداری

*  توان تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نرم افزاری طرح اندیشان تولید می باشد.